JAUNS KAMEN PELLET KOMPAKT LUX 34 KW


"KAMEN PELLET KOMPAKT LUX" Katls ar unikālu dizainu un augstu efektivitāti, kas izmanto jaunākās ražošanas katlu tehnoloģijas. Efektivitāte, līdz 93% ir sasniegta, jo katls ir aprīkots ar horizontālu dūmu siltummaiņa sistēmu, kā arī ar siltummainī esošajām keramikas plāksnēm un jaunāko Venma „COMFORT” granulu degļa tehnoloģiju, kas var sadedzināt granulas, graudus utt.
Katla korpuss ir izgatavots no 6 mm/265 GH katla tērauda, ​​konvekcijas kanāli ir izgatavoti arī no 6 mm/265 GH katla tērauda un montētas keramikas siltummaiņa plāksnes. Visas durvis ir izgatavotas no tērauda un noslēgtas ar vides materiāliem, kas ir izturīgi pret augstu temperatūru. Augšējās un vidējās durvis ir paredzētas katla siltummaiņa tīrīšanai.
Pilna granulu tvertne ir paredzēta no 3 līdz 7 diennaktīm. Tas ir atkarīgs no vēlamās temperatūras telpā un ēkas siltinājuma.
Katls var strādāt ar telpas termostatu. Kad temperatūra sasniedz iestatīto telpas temperatūru, katls izslēdzas, kad istabas temperatūra pazeminās, katls aizdedzina sevi automātiski.
Lai samazinātu siltuma zudumus, katls ir izolēts ar minerālvati un tērauda loksni ar pulverkrāsas pārklājumu, granulu tvertni iesējams pievienot kreisajā vai labajā katla pusē.
Pateicoties augstas kvalitātes deglim Venma „Comfort”, katlam ir nepieciešama minimālu tīrīšana . Katla aizdedze notiek automātiski aizdedzes sprauslas dēļ, pēc tam, kad ir sasniegta noteikta temperatūra, katls automātiski izslēdzas, tādējādi ietaupot degvielas un uzturēšanas izmaksas. Ja nepieciešams, katla automātika vēlreiz aizdedzina to, kas samazina degvielas tvertnes periodisku papildināšanu un pelnu pannas tīrīšanu.


KAMEN PELLET KOMPAKT LUX 34 KW

  • Modelis: KOMPACT LUX 34KW
  • Pieejamība: Pieejams
  • 3 880.00€
  • Bez PVN: 3 880.00€